info
عکس ایستگاه اتوبوس شهید رحمانی
category

ایستگاه اتوبوس شهید رحمانی محله شهرک آپادانا، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهید رحمانی

ایستگاه اتوبوس شهید رحمانی (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک آپادانا تهران و خیابان رحمانی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و نه ایستگاه اتوبوس در محله شهرک آپادانا تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی موزه علوم زمین و همچنین بازار گل و گیاه فکوری، مسجد هفتاد و دو تن، ایستگاه اتوبوس ترمینال غرب، ایستگاه مترو میدان آزادی و پایانه تاکسیرانی برون شهری آزادی قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو میدان آزادی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهید رحمانی تهران

ایستگاه اتوبوس شهید رحمانی تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله شهرک آپادانا پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه لشگری، رحمانی است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس شهید رحمانی تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو میدان آزادی قرار گرفته است. تاکسی گشت مهرآباد هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهید رحمانی تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهید رحمانی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس آپادانا
  بزرگراه شهید حجازی، رحمانی، میدان برادران رحمانی
 • ایستگاه اتوبوس اداره مرکزی
  بزرگراه لشگری، فرودگاه مهرآباد
 • ایستگاه اتوبوس المهدی
  بزرگراه آیت الله سعیدی
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه
  لشگری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهید رحمانی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهید رحمانی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهید رحمانی ندارد.
  neshan logo