info
عکس ایستگاه اتوبوس پایانه ثامن الحجج
category

ایستگاه اتوبوس پایانه ثامن الحجج محله مسعودیه، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پایانه ثامن الحجج

ایستگاه اتوبوس پایانه ثامن الحجج (ایستگاه اتوبوس) در محله مسعودیه تهران و خیابان شهید قدیانی واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و هشت ایستگاه اتوبوس در محله مسعودیه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید اطمینان ایرانیان و همچنین بوستان نیکو، میدان آقا نور، اجناس 2000 تومانی تهران ارزونی، بیت الرضا (ع) و بانک تجارت قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پایانه ثامن الحجج تهران

ایستگاه اتوبوس پایانه ثامن الحجج تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله مسعودیه قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه امام رضا، اول، شهید قدیانی، بین پیری و کلهر واقع شده است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس پایانه ثامن الحجج تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی مجتمع ورزشی شهدای تاکسیران واقع شده است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس پایانه ثامن الحجج تهران و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پایانه ثامن الحجج واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس راستی
  بزرگراه امام رضا، اول، شهید قدیانی، کلهر، بین راستی و ابومسلم خراسانی
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه اول سازمان آب
  بزرگراه نجفی رستگار، زرین خواه شرقی، سازمان آب، بین تاجیک و مقیسه
 • ایستگاه اتوبوس چهارراه سوم
  بزرگراه امام رضا، اول، شهید قدیانی، کلهر، بین راستی و ابومسلم خراسانی
 • ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین
  بیست متری قائم، بین بهتاش صفت و ابومسلم خراسانی
 • ایستگاه اتوبوس پاسارگاد
  بیست متری قائم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پایانه ثامن الحجج اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پایانه ثامن الحجج در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پایانه ثامن الحجج ندارد.
  location استان تهران، تهران، بزرگراه امام رضا، اول، شهید قدیانی، بین پیری و کلهر
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo