info
عکس ایستگاه اتوبوس دارایی()
category

ایستگاه اتوبوس دارایی() محله بازار، تبریز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس دارایی()

ایستگاه اتوبوس دارایی() (ایستگاه اتوبوس) در محله بازار تبریز و بلوار جمهوری اسلامی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سیزده ایستگاه اتوبوس در محله بازار تبریز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه حریری (موزه هنر و مکتب تبریز) و مجتمع کامپیوتر سهند و همچنین پاساژ بزرگ شمس تبریزی، بازار کفش، رستوران حاج مجید، پارکینگ 29 بهمن و مسجد مقبره قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس دارایی() تبریز

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تبریز، ایستگاه اتوبوس دارایی() تبریز است که در محله بازار قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار جمهوری اسلامی، بین دارایی و گورجولر قرار دارد. ایستگاه اتوبوس دارایی() تبریز محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تبریز می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

ایستگاه مترو میدان ساعت نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی پیام واقع شده است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.
نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس دارایی()

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  سپاس
  شنبه 04 تیر ماه 1401

  بهترین ایستگاه اتوبوس برای پیاده شدن و گشت و گذار کردن


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده دارایی() واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مدرسه فردوسی 3
  امام خمینی، بعد از بلوار 22 بهمن (راه آهن)
 • ایستگاه اتوبوس دبیرستان فردوسی تندرو
  امام خمینی، بعد از بلوار 22 بهمن (راه آهن)
 • ایستگاه اتوبوس چهارراه فلسطین 175
  جمهوری اسلامی
 • ایستگاه اتوبوس محققی غربی 111
  فلکه ترمینال قدیم، شهید محققی غربی، بین ولی عصر و مهران 1
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه104
  ارتش جنوبی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس دارایی() اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس دارایی() در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس دارایی() ندارد.
  location استان آذربایجان شرقی، تبریز، بلوار جمهوری اسلامی، بین دارایی و گورجولر
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo