info
عکس ایستگاه اتوبوس مترو گلستان
category

ایستگاه اتوبوس مترو گلستان اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مترو گلستان

ایستگاه اتوبوس مترو گلستان (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان بهارستان غربی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی جگرکی بابا حیدر، تعمیرگاه پمپ و بوستر، رستوران بریانک، تکنو آلومینیوم ظریف و پیتزا ونیز قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مترو گلستان اصفهان

آدرس ایستگاه اتوبوس مترو گلستان اصفهان، شهر اصفهان، محله بهرام آباد است. این ایستگاه اتوبوس در بهارستان غربی، بین نوبهار و گلستان واقع شده است. ایستگاه اتوبوس مترو گلستان اصفهان محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف اصفهان می‌برند. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

ایستگاه مترو بهارستان نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد. تاکسی سرویس اروند هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس مترو گلستان اصفهان و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مترو گلستان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مخابرات
  بهارستان غربی، بین فاطمیون و ایثار
 • ایستگاه اتوبوس بهرام آباد
  گلخانه، بین بنفشه و فروردین
 • ایستگاه اتوبوس شهید رجایی
  امین، آزادی، مظاهری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 15 آذر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مترو گلستان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 15 آذر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مترو گلستان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مترو گلستان ندارد.
  neshan logo