info
عکس ایستگاه اتوبوس گلفروشی
category

ایستگاه اتوبوس گلفروشی محله جهانشهر، کرج

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس گلفروشی

ایستگاه اتوبوس گلفروشی (ایستگاه اتوبوس) در محله جهانشهر کرج و خیابان کنارگذر پل روحانی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سیزده ایستگاه اتوبوس در محله جهانشهر کرج می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی ماکت روستای ابیانه و همچنین پارک لوتوس، خشکشویی آریا شعبه مرکزی، فیزیوتراپی مسیرحرکت، تعویض روغنی صالحی و فست‌فود چاکوچ قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس گلفروشی کرج

در شهر کرج، محله جهانشهر ، ایستگاه اتوبوس گلفروشی کرج قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در پل روحانی، بین دوم و بلوار مولانا واقع شده است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس گلفروشی کرج عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از کرج دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین شما می‌توانید آژانس واریان را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس گلفروشی کرج، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده گلفروشی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس سه باندی
  بلوار آزادی
 • ایستگاه اتوبوس لبنیاتی
  بلوار ملاصدرا، بین مقداد و بلوار نبوت
 • ایستگاه اتوبوس اول مطهری
  بلوار مطهری، بین فلکه اول گوهردشت و فروردین
 • ایستگاه اتوبوس خ هشتم
  استقلال شمالی، بین نهم فاز 1 و هشتم فاز 1
 • ایستگاه اتوبوس پارک
  بلوار جمهوری اسلامی، بیژن
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس گلفروشی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس گلفروشی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس گلفروشی ندارد.
  neshan logo