عکس ایستگاه اتوبوس گلفروشی
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس گلفروشی (محله جهانشهر، کرج)

ایستگاه اتوبوس
استان البرز کرج استان البرز، کرج، پل روحانی، بین دوم و بلوار مولانا

موقعیت ایستگاه اتوبوس گلفروشی در محله جهانشهر کرج را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس گلفروشی (ایستگاه اتوبوس) در محله جهانشهر کرج و خیابان کنارگذر پل روحانی واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل و سه ایستگاه اتوبوس در محله جهانشهر کرج می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی ماکت روستای کندوان و همچنین رنگ اتومبیل جاوید، خشکشویی آریا شعبه مرکزی، فیزیوتراپی مسیرحرکت، پارک لوتوس و اداره کل اوقاف و امور خیریه استان البرز قرار گرفته است.
راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان البرز، کرج، پل روحانی، بین دوم و بلوار مولانا


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده گلفروشی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ورزشگاه
  بلوار مطهری، گل سرخی، لاله، بین حسینی و حافظ
 • ایستگاه اتوبوس داریوش
  بلوار آزادی، بین شهید صالحی و امیرکبیر دوم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس گلفروشی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس گلفروشی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس گلفروشی ندارد.
  neshan logo