info
عکس مرکز ملی ذخایر ژنتیکی و زیستی ایران
category

مرکز ملی ذخایر ژنتیکی و زیستی ایران محله نیلوفر - شهید قندی، تهران

اداره و سازمان دولتی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی مرکز ملی ذخایر ژنتیکی و زیستی ایران

مرکز ملی ذخایر ژنتیکی و زیستی ایران (اداره و سازمان دولتی) در محله نیلوفر - شهید قندی تهران و خیابان دهم واقع شده است. این اداره یکی از پنجاه و شش اداره و سازمان دولتی در محله نیلوفر - شهید قندی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان مادران و مجموعه چهل سرا و همچنین ساندویچ فریدون، کافه رستوران بوریتو، پارس آنلاین، قنادی تینا و آژانس هواپیمایی رز آبی قرار گرفته است.
سایر مراکز دولتی که در محدوده مرکز ملی ذخایر ژنتیکی و زیستی ایران واقع شده‌اند:

 • سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران
  بهشتی، میرعماد، بین نهم و هفتم
 • پست برق نماز
  بزرگراه شهید سلیمانی، مدرس
 • اتحادیه نان های حجیم و نیمه حجیم
  بهشتی، پاکستان، چهاردهم
 • معاونت نوسازی ناوگان حمل ونقل کشور
  مطهری، پارسا( علی اکبری)، حاج محمدیان
 • اتاق اصناف ایران
  بهشتی، بین میرعماد و پاکستان
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط جاده پیما (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مرکز ملی ذخایر ژنتیکی و زیستی ایران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مرکز ملی ذخایر ژنتیکی و زیستی ایران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مرکز ملی ذخایر ژنتیکی و زیستی ایران ندارد.
  neshan logo