info
عکس ایستگاه اتوبوس چهارراه کوثر
category

ایستگاه اتوبوس چهارراه کوثر محله کوثر، مشهد

ایستگاه اتوبوس
5.0
1 رای

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس چهارراه کوثر

ایستگاه اتوبوس چهارراه کوثر (ایستگاه اتوبوس) در محله کوثر مشهد و خیابان کوثر جنوبی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی ایستگاه اتوبوس در محله کوثر مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی نمایندگی رسمی دیپوینت، فست فود گیاهی خانه، کافه بی‌سان، گل فروشی گل پسر و کلینیک دامپزشکی آرامیس قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس چهارراه کوثر مشهد

در شهر مشهد، محله کوثر ، ایستگاه اتوبوس چهارراه کوثر مشهد قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بلوار پیروزی، کوثر جنوبی، بین کوثر 4 و کوثرجنوبی 6 قرار گرفته است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس چهارراه کوثر مشهد عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف مشهد دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس برسام قرار دارد.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس چهارراه کوثر مشهد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده چهارراه کوثر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس هاشمیه 65
  بلوار هاشمیه، تقاطع بلوار شهید کشوری
 • ایستگاه اتوبوس هاشمیه 42
  بلوار هاشمیه، بین بلوار شهید کشوری و هاشمیه 42
 • ایستگاه اتوبوس ابتدای بلوارشهید کشوری
  بلوار هاشمیه، بلوار شهید کشوری، بین شهید کشوری 4 و فکوری 43
 • ایستگاه اتوبوس میدان یادگاران
  بلوار شهید فکوری، بین رز 1/6 و میدان یادگاران
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس چهارراه کوثر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس چهارراه کوثر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس چهارراه کوثر ندارد.
  location استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار پیروزی، کوثر جنوبی، بین کوثر 4 و کوثرجنوبی 6
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo