info
عکس ایستگاه اتوبوس خروجی پایانه شهید دستغیب
category

ایستگاه اتوبوس خروجی پایانه شهید دستغیب (محله لب آب، شیراز)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس خروجی پایانه شهید دستغیب

ایستگاه اتوبوس خروجی پایانه شهید دستغیب (ایستگاه اتوبوس) در محله لب آب شیراز و بلوار دستغیب واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و سه ایستگاه اتوبوس در محله لب آب شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند حرم احمد بن موسی (ع) شاهچراغ، خانه سعادت، خانه فروغ الملک و پاساژ کازرونی ها و همچنین هتل سنتی نیایش شیراز، رستوران سنتی کته ماس، مهمانپذیر بی بی، امامزاده بی بی دختران و فروشگاه کفش آزادAzad shoe store قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس خروجی پایانه شهید دستغیب شیراز

در شهر شیراز، محله شاهچراغ - آستانه ، ایستگاه اتوبوس خروجی پایانه شهید دستغیب شیراز قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار کریمخان زند، پیروزی، بلوار دستغیب است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس خروجی پایانه شهید دستغیب شیراز عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف شیراز بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو زندیه قرار دارد. همچنین شما می‌توانید آژانس ارگ را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده خروجی پایانه شهید دستغیب واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس دروازه کازرون
  بلوار سیبویه، قاآنی شمالی
 • ایستگاه اتوبوس خیرات
  وصال شیرازی شمالی، لطفعلی خان زند
 • ایستگاه اتوبوس بهارستان
  بلوار کریمخان زند، بین 20 و 18
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس خروجی پایانه شهید دستغیب اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس خروجی پایانه شهید دستغیب در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس خروجی پایانه شهید دستغیب ندارد.
  neshan logo