info
عکس ایستگاه اتوبوس پایانه باقری پایانه آزادی
category

ایستگاه اتوبوس پایانه باقری پایانه آزادی محله امیر دژبان، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پایانه باقری پایانه آزادی

ایستگاه اتوبوس پایانه باقری پایانه آزادی (ایستگاه اتوبوس) در محله امیر دژبان تهران و خیابان سمیعی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و پنج ایستگاه اتوبوس در محله امیر دژبان تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی موسسه آموزش عالی الکترونیک فاران مهر دانش، حوزه علمیه حضرت بقیه الله (عج)، پایانه اتوبوس شهید باقری، پارک شهریاران جوان و دفتر خدمات الکترونیک شهر کد 2204 قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پایانه باقری پایانه آزادی تهران

در شهر تهران، محله شهرک شهید باقری ، ایستگاه اتوبوس پایانه باقری پایانه آزادی تهران قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در سمیعی، نرسیده به شهید سلیمانی قرار دارد. ایستگاه اتوبوس پایانه باقری پایانه آزادی تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی باران قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس پایانه باقری پایانه آزادی تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پایانه باقری پایانه آزادی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس آسمان
  جوزانی، مظفر، بین هراز و هامون
 • ایستگاه اتوبوس ابتدا شهرک
  دریاچه، بوستان دوازدهم، بوستان، گلستان
 • ایستگاه اتوبوس بوستان نهم
  بزرگراه شهید خرازی، بهارستان، بوستان دهم، بوستان، بین بوستان هفتم و بوستان نهم
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه
  بزرگراه شهید خرازی، بهارستان، بوستان دهم، بوستان، بین بوستان هفتم و بوستان نهم
 • ایستگاه اتوبوس تره بار شهید باقری
  بوستان، بین بوستان سوم و مظفر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پایانه باقری پایانه آزادی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پایانه باقری پایانه آزادی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پایانه باقری پایانه آزادی ندارد.
  neshan logo