info
عکس داروخانه دکتر مریم فیاضی
category

داروخانه دکتر مریم فیاضی محله جمال زاده، تهران

داروخانه
2.0
1 رای

درباره‌ی داروخانه دکتر مریم فیاضی

داروخانه دکتر مریم فیاضی (داروخانه) در محله جمال زاده تهران و خیابان دکتر قریب واقع شده است. این مکان یکی از بیست و هفت داروخانه در محله جمال زاده تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان امام خمینی (ره) و خانه موزه دکتر شریعتی و همچنین کلینیک ویژه فوق تخصصی اساتید دانشگاه علوم پزشکی، کنسول کلینیک، آزمایشگاه یکتا، رستوران پارسیان و کولر اتومبیل خزایی (تعمیرات تخصصی) قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس داروخانه دکتر مریم فیاضی تهران

داروخانه دکتر مریم فیاضی تهران در محله جمال زاده شهر تهران در قرار دارد. اگر به دنبال آدرس دقیق این داروخانه هستید، به استان تهران، تهران، بلوار کشاورز، دکتر قریب، بین صدوقی و ایزدیار بروید.

داروخانه دکتر مریم فیاضی تهران را می‌توان از داروخانه‌های خوب محله جمال زاده دانست. درمانگاه‌ها و بیمارستان‌های موسسه پرستاری طپش و انیستیتو پاستور ایران مراکز درمانی هستند که در محدوده این داروخانه قرار گرفته‌اند. داروخانه‌های دیگر در این محدوده داروخانه درسا، داروخانه موسی زاده و داروخانه دکتر یاسمن علویان هستند. این داروخانه جزو داروخانه‌های شبانه‌روزی نیست.

چطور به داروخانه دکتر مریم فیاضی تهران برویم؟

برای رفتن به این داروخانه می‌توانید از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید و در کاهش ترافیک و آلودگی هوا نقش مؤثری داشته باشید. ایستگاه اتوبوس شهید نواب صفوی در نزدیکی داروخانه دکتر مریم فیاضی تهران است. برای رسیدن به این داروخانه می‌توانید در ایستگاه مترو مدافعان سلامت پیاده شوید.

اپلیکیشن نشان به شما کمک می‌کند که بهترین مسیر رسیدن به این داروخانه را پیدا کنید. علاوه بر این، نشان اطلاعات خوب دیگری هم در اختیار شما قرار می‌دهد. در ادامه، شما می‌توانید اطلاعات دیگری چون تصاویر،‌ ساعت کاری و ایستگاه‌های نزدیک داروخانه دکتر مریم فیاضی تهران را ببینید. به یاد داشته باشید اگر به این داروخانه مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را برای ما کامنت بگذارید.

سایر داروخانه‌های که در محدوده داروخانه دکتر مریم فیاضی واقع شده‌اند:

 • داروخانه درسا
  کارگر، مریخ
 • داروخانه موسی زاده
  بزرگراه شهید چمران، نصرت غربی، بین بهمن و سمیعی فرد
 • داروخانه دکتر یاسمن علویان
  بزرگراه شهید چمران، نصرت غربی، بین بهمن و سمیعی فرد
 • داروخانه زهرا خسروی
  کارگر شمالی، خسرو
 • داروخانه تیمور نژاد
  تونل توحید
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط هادی (شهریار سطح ۹ نشان) در تاریخ سه شنبه 11 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی داروخانه دکتر مریم فیاضی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 11 اردیبهشت ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد داروخانه دکتر مریم فیاضی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه داروخانه دکتر مریم فیاضی ندارد.
  neshan logo