info
عکس سوپرمارکت برزوئی
category

سوپرمارکت برزوئی محله عباس آباد - اندیشه، تهران

سوپرمارکت و هایپرمارکت
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی سوپرمارکت برزوئی

سوپرمارکت برزوئی (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در محله عباس آباد - اندیشه تهران و خیابان کاووسی فر واقع شده است. این فروشگاه یکی از چهل و پنج سوپرمارکت و هایپرمارکت در محله عباس آباد - اندیشه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان مادران و پاساژ سهیل و همچنین بستنی سی دا، فناوری اطلاعات پارمیس، فیدیلیو، رستوران مزه، شعبه سهروردی و مرکز ارتوپدی فنی طب نو قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این فروشگاه به ایستگاه مترو سهروردی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده سوپرمارکت برزوئی واقع شده‌اند:

 • سوپر مارکت اخوان
  شریعتی، احمدیان، نظری
 • سوپر مارکت گلچین
  مطهری، یوسفیان، بین بنفشه و نرگس
 • سوپر مارکت سن ایچ
  شریعتی، بین مینوی و ناز
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط مجیدی (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سوپرمارکت برزوئی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سوپرمارکت برزوئی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سوپرمارکت برزوئی ندارد.
  neshan logo