info
عکس سپاهان باتری و صبا باتری شرق تهران
category

سپاهان باتری و صبا باتری شرق تهران محله تهرانپارس شرقی، تهران

تعمیرگاه و مرکز خدمات خودرویی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی سپاهان باتری و صبا باتری شرق تهران

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

سپاهان باتری و صبا باتری شرق تهران (تعمیرگاه و مرکز خدمات خودرویی) در محله تهرانپارس شرقی تهران و خیابان شهابی واقع شده است. این مکان یکی از 116 تعمیرگاه و خدمات خودرو در محله تهرانپارس شرقی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی پروین و توی شهرام و همچنین پمپ بنزین پروین، بیمه ایران نمایندگی ابراهیمی، فروشگاه افق کوروش، کامپیوتر وموبایل شهراد و تهیه غذای امینی (ایتام سابق) قرار گرفته است.
آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان در تاریخ یکشنبه 23 مهر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سپاهان باتری و صبا باتری شرق تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: یکشنبه 23 مهر ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد سپاهان باتری و صبا باتری شرق تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سپاهان باتری و صبا باتری شرق تهران ندارد.
location استان تهران، تهران، بلوار شاهد، شهابی
clock - مشاهده ساعات کاری

ساعت کاری سپاهان باتری و صبا باتری شرق تهران

شنبه 08:00 تا 22:30
یک‌شنبه 08:00 تا 22:30
دوشنبه 08:00 تا 22:30
سه‌شنبه 08:00 تا 22:30
چهارشنبه 08:00 تا 22:30
پنج‌شنبه 08:00 تا 22:30
جمعه 08:00 تا 22:30
ثبت نظر و تصویر
neshan logo