info
عکس ایستگاه اتوبوس اول قنات
category

ایستگاه اتوبوس اول قنات محله قنات ناصری، اراک

ایستگاه اتوبوس
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس اول قنات

ایستگاه اتوبوس اول قنات (ایستگاه اتوبوس) در محله قنات ناصری اراک و بلوار کشاورز واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهارده ایستگاه اتوبوس در محله قنات ناصری اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان آیت الله خوانساری و همچنین نان سنگک، بوستان کشاورز، ایستگاه اتوبوس شقایق ۱۱، فروشگاه شقایق و سوپرمارکت شقایق قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس اول قنات اراک

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اراک، ایستگاه اتوبوس اول قنات اراک است که در محله قنات ناصری قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار کشاورز است. برای دسترسی به نقاط مختلف اراک، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس اول قنات اراک عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

اژانس هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس اول قنات اراک مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده اول قنات واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس خیابان میثم
  بلوار جواد الائمه، میثم، بین میدان نور و ابوذر
 • ایستگاه اتوبوس دانشگاه آزاد
  بلوار سیدالشهدا، دانشگاه
 • ایستگاه اتوبوس پارک بانوان
  بلوار حافظیه
 • ایستگاه اتوبوس موتور آب
  بلوار کاظمی آشتیانی، عدالت
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار شنبه 19 خرداد ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس اول قنات اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: شنبه 19 خرداد ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس اول قنات در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس اول قنات ندارد.
  neshan logo