info
عکس فروشگاه پالت مارکت غدیر
category

فروشگاه پالت مارکت غدیر محله اسکان، یزد

سوپرمارکت و هایپرمارکت
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی فروشگاه پالت مارکت غدیر

فروشگاه پالت مارکت غدیر (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در محله اسکان استان یزد، شهرستان یزد و خیابان اسکان واقع شده است. این فروشگاه یکی از سه سوپرمارکت و هایپرمارکت در محله اسکان استان یزد، شهرستان یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی نانو کارواش بخار سجاد، ام دی اف رفیعی، مسجد امام حسن مجتبی علیه السلام ، سیستم آشپزخانه وحدت و صنایع سنگ امین قرار گرفته است.نظرات کاربران در مورد فروشگاه پالت مارکت غدیر

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  هادی چاکری یزدی
  چهارشنبه 07 تیر ماه 1402

  در این فروشگاه همه چیز گیرت میاد از میوه و مواد پروتئینی بگیر تا انواع ماهی


سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده فروشگاه پالت مارکت غدیر واقع شده‌اند:

 • هایپر مارکت سجاد
  آزادگان، آزادگان 51، خیابان سرافراز
 • فروشگاه مواد غذایی انتخاب
  (5.0)
  آزادگان، بین آزادگان 63 و 65
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط هادی چاکری یزدی (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه پالت مارکت غدیر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه پالت مارکت غدیر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه پالت مارکت غدیر ندارد.
  neshan logo