عکس داروخانه دکتر علیمیرزایی
مشاهده در نقشه نشان
category

داروخانه دکتر علیمیرزایی (محله زرگنده، تهران)

داروخانه
استان تهران تهران استان تهران، تهران، دانشگر، مسجد حجت، بیژن پور

موقعیت داروخانه دکتر علیمیرزایی در محله زرگنده تهران را به همراه آدرس و تلفن در نقشه نشان ببینید.

داروخانه دکتر علیمیرزایی (داروخانه) در محله زرگنده تهران و خیابان بیژن پور واقع شده است. این مکان یکی از بیست و شش داروخانه در محله زرگنده تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان جواهری و مرکز خرید نگین قلهک و همچنین اتوسرویس و آپاراتی امیر، درمانگاه خیریه رئوف، مسجد حجت، کافی نت زرگنده و داروخانه دکتر محمد شهاب مغازه ای قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو قلهک، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، تلفن و آدرس داروخانه دکتر علیمیرزایی

داروخانه دکتر علیمیرزایی در شهر تهران، محله زرگنده خیابان بیژن پور واقع شده است. این داروخانه در آدرس دقیق استان تهران، تهران، دانشگر، مسجد حجت، بیژن پور قرار دارد. اگر اطلاعات بیشتری از داروخانه دکتر علیمیرزایی بخواهید می‌توانید با شماره تلفن آن (+982122616905) تماس بگیرید.

داروخانه دکتر علیمیرزایی یکی از داروخانه‌های خوب محله زرگنده در شهر تهران است. از جمله درمانگاه‌ها و بیمارستان‌هایی که در محدوده این داروخانه قرار دارند، می‌توان به کلینیک فوق تخصصی چشم پزشکی نور مطهری، انیستیتو پاستور ایران و مرکز فوق تخصصی چشم پزشکی بصیر اشاره کرد. داروخانه‌های دیگر در این محدوده داروخانه دکتر سالاری ، داروخانه الهیه و داروخانه هستند. این داروخانه یکی از داروخانه‌های شبانه‌روزی نیست.

چطور به داروخانه دکتر علیمیرزایی برویم؟

خوشبختانه امکان استفاده از حمل‌ونقل همگانی برای رسیدن به این داروخانه فراهم است. در نزدیکی داروخانه دکتر علیمیرزایی، ایستگاه اتوبوس یخچال قرار دارد. اگر می‌خواهید با مترو به این داروخانه بروید، می‌توانید در ایستگاه مترو قلهک پیاده شوید.

با استفاده از اپلیکیشن نشان، شما می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به این داروخانه را انتخاب کنید. نشان اطلاعات خوب و کاملی در اختیار شما قرار می‌دهد. در پایان، اطلاعات دیگری چون تصاویر،‌ ساعت کاری و ایستگاه‌های نزدیک داروخانه دکتر علیمیرزایی برای شما قرار داده شده است. اگر به این داروخانه مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان در میان بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، دانشگر، مسجد حجت، بیژن پور

تلفن تماس: +982122616905


سایر داروخانه‌های که در محدوده داروخانه دکتر علیمیرزایی واقع شده‌اند:

 • داروخانه دکتر سالاری
  کی نژاد، قریب
 • داروخانه الهیه
  شریعتی، یخچال، بین آبشار و آینه
 • داروخانه
  آرش شرقی، عمرانی، وحید دستگردی - ظفر، بین کازرون و تبریزیان
 • داروخانه دکتر باقرپور
  آرش شرقی، راجیان، بین گوی آبادی و عمرانی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط نوید (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ دوشنبه 21 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی داروخانه دکتر علیمیرزایی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  خدمات دارویی فروشی دراگ استور دوا دارو داروخانه دواخانه

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 21 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد داروخانه دکتر علیمیرزایی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه داروخانه دکتر علیمیرزایی ندارد.
  neshan logo