info
عکس فروشگاه سورنا
category

فروشگاه سورنا محله جوادیه - فرهنگ سرا، تهران

فروشگاه زنجیره‌ای

درباره‌ی فروشگاه سورنا

فروشگاه سورنا (فروشگاه زنجیره‌ای) در محله جوادیه - فرهنگ سرا تهران و خیابان فتاحی واقع شده است. این فروشگاه یکی از دوازده فروشگاه زنجیره‌ای در محله جوادیه - فرهنگ سرا تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی شهربازی و اسکیت امید شرق و همچنین گود فود، بوستان ارغوان، حلیم برهانی، تعمیرگاه هیوندای و کیا آسمان و فروشگاه سرزمین پاکیزگی قرار گرفته است.

درباره فروشگاه سورنا تهران

برای رفتن به فروشگاه سورنا تهران باید به شهر تهران، محله جوادیه - فرهنگ سرا و بروید. شما می‌توانید از طریق شماره تلفن +982177327274 با این فروشگاه تماس بگیرید. فروشگاه سورنا تهران یکی از فروشگاه‌های پرطرفدار محله جوادیه - فرهنگ سرا است. در محدوده این فروشگاه، فروشگاه‌های دیگری مانند فروشگاه جانبو، فروشگاه زنجیره ای وی وان و فروشگاه افق کوروش قرار دارند.

چطور به فروشگاه سورنا تهران برویم؟

مسیریاب نشان، شما را از بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه سورنا تهران مطلع می‌کند. اگر می‌خواهید از ترافیک در امان باشید و به کاهش آلودگی هوا کمک کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس مدرسه چهارراه اشراق قرار دارد. نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به فروشگاه سورنا تهران نیز ایستگاه مترو تهرانپارس است. می‌توانید مسیریابی پیاده و مسیر دقیق اتوبوس یا مترو را از روی اپلیکیشن نشان پیدا کنید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

اگر شما هم سری به فروشگاه سورنا تهران زدید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت ثبت کنید. در ادامه عکس‌هایی از این فروشگاه را مشاهده می‌کنید. اگر تصویری مربوط به فروشگاه سورنا تهران دارید، با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های زنجیره‌ای که در محدوده فروشگاه سورنا واقع شده‌اند:

 • فروشگاه جانبو
  بزرگراه شهید سلیمانی، اسفندانی، زهدی، بین امیری و ده متری یکم
 • فروشگاه زنجیره ای وی وان
  (4.0)
  بلوار شاهد، ناهیدی - جشنواره، بین صادقی و سجده ای
 • فروشگاه افق کوروش
  (4.0)
  بلوار شاهد، ناهیدی - جشنواره، صادقی
 • فروشگاه محمدی
  (3.5)
  بلوار شاهد، شهید گمنام، بین سوم و دوم
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط عاطفی (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ پنجشنبه 02 شهریور ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه سورنا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 02 شهریور ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه سورنا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه سورنا ندارد.
  location استان تهران، تهران، بزرگراه شهید سلیمانی، فتاحی، بین شجاع و کارون
  clock - مشاهده ساعات کاری

  ساعت کاری فروشگاه سورنا

  شنبه 08:45 تا 23:00
  یک‌شنبه 08:45 تا 23:00
  دوشنبه 08:45 تا 23:00
  سه‌شنبه 08:45 تا 23:00
  چهارشنبه 08:45 تا 23:00
  پنج‌شنبه 08:45 تا 23:00
  جمعه 08:45 تا 23:00
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo