info
عکس فروشگاه وی وان
category

فروشگاه وی وان (محله زرگنده، تهران)

فروشگاه زنجیره‌ای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی فروشگاه وی وان

فروشگاه وی وان (فروشگاه زنجیره‌ای) در محله زرگنده تهران و خیابان بهار واقع شده است. و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد این فروشگاه یکی از ده فروشگاه زنجیره‌ای در محله زرگنده تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان جواهری و مرکز خرید نگین قلهک و همچنین درمانگاه خیریه رئوف، اتوسرویس و آپاراتی امیر، مسجد حجت، کافی نت زرگنده و داروخانه دکتر محمد شهاب مغازه ای قرار گرفته است.

درباره فروشگاه وی وان تهران

فروشگاه وی وان تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله زرگنده و پیدا کنید. فروشگاه وی وان تهران یکی از فروشگاه‌های خوب محله زرگنده است. فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو، فروشگاه‌ زنجیره‌ای یاران دریان و مینو مارت از جمله فروشگاه‌های دیگری هستند که در این محدوده قرار دارند.

چطور به فروشگاه وی وان تهران برویم؟

شما می‌توانید در انتخاب بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه وی وان تهران از مسیریاب نشان کمک بگیرید. اگر برای در امان بودن از ترافیک و کمک به کاهش آلودگی هوا قصد دارید از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس یخچال قرار دارد. در نزدیکی فروشگاه وی وان تهران ایستگاه مترو قلهک نیز می‌باشد. شما می‌توانید مسیریابی پیاده و با اتوبوس یا مترو را روی اپلیکیشن نشان ببینید و نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان را بخوانید.

درصورتیکه شما هم به فروشگاه وی وان تهران رفتید، حتماً نظرتان در مورد آن را با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. اگر از فروشگاه وی وان تهران تصویری دارید، از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های زنجیره‌ای که در محدوده فروشگاه وی وان واقع شده‌اند:

 • فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو
  کلاهدوز (دولت)، امامزاده، بین رودکی جنوبی و شریعتی
 • فروشگاه‌ زنجیره‌ای یاران دریان
  (5.0)
  دانشگر، مسجد حجت، بیژن پور، فارابی، بین فتوحی و قلی پور اردکانی
 • مینو مارت
  (4.0)
  دانشگر، شکرآبی، بین سرو و وکیلی
 • فروشگاه فردی
  (5.0)
  کلاهدوز (دولت)، شریعتی
 • فروشگاه شهروند
  (5.0)
  بلوار میرداماد، دکتر مصدق شمالی، بین وحید دستگردی و دامغانی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط nurse (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه وی وان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه وی وان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه وی وان ندارد.
  neshan logo