info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان دهکده
category

ایستگاه اتوبوس میدان دهکده (تهران)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان دهکده

موقعیت ایستگاه اتوبوس میدان دهکده تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس میدان دهکده (ایستگاه اتوبوس) در تهران و خیابان خرازی، دهکده المپیک واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان چشم پزشکی آفتاب و موزه دانشگاه علامه طباطبائی و همچنین پایگاه تجمیعی دانشگاه علامه طباطبائی، مرکز بهداشت المپیک، پیتزا هات، ایستگاه آتش نشانی شماره 100 و میدان دهکده المپیک قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان دهکده

ایستگاه اتوبوس میدان دهکده در شهر تهران، محله دهکده المپیک و خیابان خرازی، دهکده المپیک قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در خرازی، دهکده المپیک قرار گرفته است. ایستگاه اتوبوس میدان دهکده محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان دهکده و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.
سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان دهکده واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس تره بار
  بزرگراه آیت الله مهدوی کنی، بلوار شهرکرد، گلبانگ، بین گلشاد یکم و زیبادشت
 • ایستگاه اتوبوس زیبادشت بالا
  دهکده المپیک، نرسیده به بیست و پنجم
 • ایستگاه اتوبوس لادن یکم
  زیبادشت، بین لادن یکم و لادن دوم
 • ایستگاه اتوبوس درمانگاه ارم
  دهکده المپیک، زیبادشت، بین مرودشت و میدان لاله
 • ایستگاه اتوبوس املاک پارسه
  دهکده المپیک، تفرشی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان دهکده اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان دهکده در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان دهکده ندارد.
  neshan logo