info
عکس خوابگاه کوی دختران علوم پزشکی تهران
category

خوابگاه کوی دختران علوم پزشکی تهران محله امیرآباد، تهران

خوابگاه و پانسیون
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی خوابگاه کوی دختران علوم پزشکی تهران

خوابگاه کوی دختران علوم پزشکی تهران (خوابگاه و پانسیون) در محله امیرآباد تهران و خیابان کارگر شمالی واقع شده است. این خوابگاه یکی از هشت خوابگاه و پانسیون در محله امیرآباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی موزه تاریخ علوم پزشکی و همچنین سازمان نظام پزشکی کشور، کلینیک فوق تخصصی داخلی و کبد مسعود، مسجد النبی، دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران و مجتمع خوابگاهی کوی دانشگاه تهران قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این خوابگاه به ایستگاه مترو بوستان گفتگو، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر خوابگاه‌های که در محدوده خوابگاه کوی دختران علوم پزشکی تهران واقع شده‌اند:

 • خوابگاه کوی دانشگاه برادران
  بزرگراه جلال آل احمد، کارگر شمالی
 • خوابگاه متأهلی غدیر
  (4.0)
  کارگر شمالی، نرسیده به جلال آل احمد
 • ساختمان 5
  (4.0)
  بزرگراه شهید چمران
 • خوابگاه عمید
  (4.0)
 • کوی خواهران دانشگاه تهران، خوابگاه فاطمیه
  (4.0)
  کارگر شمالی، بین زره پوش و ابراهیمی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Atena Pourtaqva (شهریار سطح ۱ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی خوابگاه کوی دختران علوم پزشکی تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد خوابگاه کوی دختران علوم پزشکی تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه خوابگاه کوی دختران علوم پزشکی تهران ندارد.
  neshan logo