info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان استقلالعکس ایستگاه اتوبوس میدان استقلال
category

ایستگاه اتوبوس میدان استقلال محله آزادشهر، مشهد

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان استقلال

ایستگاه اتوبوس میدان استقلال (ایستگاه اتوبوس) در محله آزادشهر مشهد و بلوار استقلال واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل و یک ایستگاه اتوبوس در محله آزادشهر مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید و همچنین ارتباط با ایرانسل، پروتئین درباری، آکادمی یونسی، پایگاه اهدای خون میلاد و قنادی شهرزاد خاتون قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان استقلال مشهد

ایستگاه اتوبوس میدان استقلال مشهد در شهر مشهد، محله آزادشهر و قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار استقلال، بین استقلال 1 و 3 می‌باشد. برای دسترسی به نقاط مختلف مشهد، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس میدان استقلال مشهد عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین آژانس بانوان نرگس سیر را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس میدان استقلال مشهد، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.
نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس میدان استقلال

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  پیشرو
  پنجشنبه 19 خرداد ماه 1401

  دستگاه شارژ من کارت نداره ،بوی افتضاح مرغ و ماهی گندیده به مشام میرسه🤧

  5
 • avatar
  مَشَدیوم 09305113560
  جمعه 02 تیر ماه 1402

  خوب و عالی فقط اگر وسایل نقلیه شخصی داخل ایستگاه پارک نکنند

  4

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان استقلال واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس امامت 28
  بلوار امامت، بین امامت 28 و امامت 30
 • ایستگاه اتوبوس سجاد 21
  (5.0)
  بلوار سجاد، بین امین و آزادی
 • ایستگاه اتوبوس استقلال
  (5.0)
  بزرگراه آزادی
 • ایستگاه اتوبوس شهید فرامرز عباسی 5
  (5.0)
  بلوار شهید فرامرز عباسی، فرامرز عباسی 5
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار جمعه 24 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان استقلال اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: جمعه 24 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان استقلال در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان استقلال ندارد.
  neshan logo