info
عکس پایگاه تجمیعی سازمان مرکزی دانشگاه علوم پزشکی
category

پایگاه تجمیعی سازمان مرکزی دانشگاه علوم پزشکی محله دانشگاه تهران، تهران

مرکز واکسیناسیون
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی پایگاه تجمیعی سازمان مرکزی دانشگاه علوم پزشکی

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

پایگاه تجمیعی سازمان مرکزی دانشگاه علوم پزشکی (مرکز واکسیناسیون) در محله دانشگاه تهران تهران و خیابان قدس واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان پارس و موزه خیمه شب بازی و همچنین کافه خانه گدار، فست فود سیکا، هتل بولوار، رستوران هتل بلوار و فروشگاه اکو چنگ قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مرکز به ایستگاه مترو بوستان لاله، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 01 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پایگاه تجمیعی سازمان مرکزی دانشگاه علوم پزشکی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: دوشنبه 01 آبان ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد پایگاه تجمیعی سازمان مرکزی دانشگاه علوم پزشکی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پایگاه تجمیعی سازمان مرکزی دانشگاه علوم پزشکی ندارد.
location استان تهران، تهران، بلوار کشاورز، قدس
ثبت نظر و تصویر
neshan logo