info
عکس ایستگاه اتوبوس صمدیه-لباف
category

ایستگاه اتوبوس صمدیه-لباف محله آفاران، اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس صمدیه-لباف

ایستگاه اتوبوس صمدیه-لباف (ایستگاه اتوبوس) در محله آفاران اصفهان و خیابان نواب صفوی واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و دو ایستگاه اتوبوس در محله آفاران اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی لیتوگرافی ثانیه و همچنین گروه صنعتی بازرگانی الکترومگاژن، ابزار فروشی آریانا، ایمن صنعت ایران، ایستگاه آتش‌نشانی شماره 16 و نمایندگی فروش ایران رادیاتور اصفهان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس صمدیه-لباف اصفهان

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اصفهان، ایستگاه اتوبوس صمدیه-لباف اصفهان است که در محله آفاران قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس نواب صفوی، بین خرم و خرازی است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس صمدیه-لباف اصفهان عبور می‌کنند، به نقاط مختلف اصفهان بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی تلفنی ایمان قرار گرفته است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس صمدیه-لباف اصفهان، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده صمدیه-لباف واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان جمهوری اسلامی
  امام خمینی، بین میدان جمهوری اسلامی و توحید
 • ایستگاه اتوبوس جوی پایین
  احمد حجازی، اشرفی اصفهانی (کهندژ)
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس صمدیه-لباف اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس صمدیه-لباف در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس صمدیه-لباف ندارد.
  neshan logo