info
عکس سالن زیبایی بهار بیوتی
category

سالن زیبایی بهار بیوتی محله کوی نصر، تهران

سالن آرایش و زیبایی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی سالن زیبایی بهار بیوتی

سالن زیبایی بهار بیوتی (سالن آرایش و زیبایی) در محله کوی نصر تهران و بزرگراه جلال آل احمد واقع شده است. این سالن یکی از بیست و نه سالن آرایش و زیبایی در محله کوی نصر تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید نصر و همچنین کلینیک پرندگان سیمرغ، مدرن یدک گیشا، داروخانه شبانه روزی جلال آل احمد، کافه دی و پارسا گشت قرار گرفته است.
سایر سالن‌های زیبایی که در محدوده سالن زیبایی بهار بیوتی واقع شده‌اند:

 • سالن زیبایی یاسمن
  ستارخان، نیایش، بین فدائیان اسلام و ملکوتی
 • سالن زیبایی راتا
  بزرگراه حکیم، کوی نصر، بین بیست و دوم و بیست و چهارم
 • سالن آرایش وزیبایی نیروانا
  بزرگراه حکیم، کوی نصر، بیست و چهارم
 • سالن زیبایی نگین گل
  بزرگراه شهید چمران، ملکوتی
 • سالن زیبایی ترنج
  بزرگراه شهید چمران، ملکوتی، شهرآرا، شانزدهم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سالن زیبایی بهار بیوتی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سالن زیبایی بهار بیوتی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سالن زیبایی بهار بیوتی ندارد.
  neshan logo