عکس ایستگاه اتوبوس المپیک تخلیه
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس المپیک تخلیه (تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، خرازی

موقعیت ایستگاه اتوبوس المپیک تخلیه تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس المپیک تخلیه (ایستگاه اتوبوس) در تهران و خیابان خرازی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان نیکان غرب تهران و موزه دانشگاه علامه طباطبائی و همچنین پایگاه تجمیعی دانشگاه علامه طباطبائی، پارک ساحل، پیتزا هات، ایستگاه آتش نشانی شماره 100 و میدان دهکده المپیک قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس المپیک تخلیه

در شهر تهران، محله دهکده المپیک خیابان خرازی، ایستگاه اتوبوس المپیک تخلیه قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در خرازی قرار دارد. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس المپیک تخلیه عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس المپیک تخلیه مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، خرازی


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده المپیک تخلیه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس تره بار
  بزرگراه آیت الله مهدوی کنی، بلوار شهرکرد، گلبانگ، بین گلشاد یکم و زیبادشت
 • ایستگاه اتوبوس چهارراه زیبادشت
  دهکده المپیک، بین رضایی و هجدهم
 • ایستگاه اتوبوس زیبادشت بالا
  دهکده المپیک، نرسیده به بیست و پنجم
 • ایستگاه اتوبوس لادن یکم
  زیبادشت، بین لادن یکم و لادن دوم
 • ایستگاه اتوبوس درمانگاه ارم
  دهکده المپیک، زیبادشت، بین مرودشت و میدان لاله
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس المپیک تخلیه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس المپیک تخلیه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس المپیک تخلیه ندارد.
  neshan logo