info
عکس ایستگاه اتوبوس انتهای خزر
category

ایستگاه اتوبوس انتهای خزر محله شهرک دریا، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس انتهای خزر

ایستگاه اتوبوس انتهای خزر (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک دریا تهران و خیابان خزر واقع شده است. این ایستگاه یکی از هشت ایستگاه اتوبوس در محله شهرک دریا تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی نانوایی سنگک، کلینیک تخصصی رانا، فروشگاه آقای دخانیات، سوپر ماسوله و املاک قنبری قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس انتهای خزر تهران

در شهر تهران، محله شهرک دریا ، ایستگاه اتوبوس انتهای خزر تهران قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به خزر، بین خزر 21 و 23 بروید. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس انتهای خزر تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

آژانس شبانه روزی ساحل هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس انتهای خزر تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده انتهای خزر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس فاز 5 مطهری
  بلوار یاس، مطهری، بین بهشتی و چهاردهم
 • ایستگاه اتوبوس عبیدی
  بزرگراه آیت الله مهدوی کنی
 • ایستگاه اتوبوس منبع آب
  بلوار خزر، بین چهارم و دوم
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه چهارم
  بلوار خزر، بین خزر 4 و 6
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس انتهای خزر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس انتهای خزر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس انتهای خزر ندارد.
  neshan logo