info
عکس زعفران سحرخیز
category

زعفران سحرخیز محله فرودگاه، مشهد

درباره‌ی زعفران سحرخیز

زعفران سحرخیز (فروشگاه) در محله فرودگاه مشهد و شهید سلیمانی، بلوار صابر، بلوار جمهوری اسلامی، شهدای حافظان آسمان واقع شده است. این فروشگاه یکی از چهار فروشگاه در محله فرودگاه مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی رستوران فرودگاه، فرودگاه بین المللی شهید هاشمی نژاد، پارکینگ شماره 2، زعفران مصطفوی و یوروپکار قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این فروشگاه یکی از فروشگاه‌های خوب این منطقه می‌باشد. با توجه به نزدیکی این فروشگاه به ایستگاه مترو فرودگاه، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.ایستگاه‌های نزدیک به زعفران سحرخیز

زعفران سحرخیز در سایر شهرها


سایر فروشگاه‌های که در محدوده زعفران سحرخیز واقع شده‌اند:

 • زعفران بهرامن
  (4.3)
  بلوار صابر، بلوار جمهوری اسلامی، شهدای حافظان آسمان، نرسیده به بین المللی
 • نوین زعفران
  (4.1)
  شهید سلیمانی، بلوار صابر، بلوار جمهوری اسلامی، شهدای حافظان آسمان
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی زعفران سحرخیز اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد زعفران سحرخیز در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه زعفران سحرخیز ندارد.
  location استان خراسان رضوی، مشهد، شهید سلیمانی، بلوار صابر، بلوار جمهوری اسلامی، شهدای حافظان آسمان
  clock - مشاهده ساعات کاری

  ساعت کاری زعفران سحرخیز

  شنبه 09:00 تا 21:00
  یک‌شنبه 09:00 تا 21:00
  دوشنبه 09:00 تا 21:00
  سه‌شنبه 09:00 تا 21:00
  چهارشنبه 09:00 تا 21:00
  پنج‌شنبه 09:00 تا 21:00
  جمعه 09:00 تا 21:00
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo