info
عکس ایستگاه اتوبوس امام خمینی 51
category

ایستگاه اتوبوس امام خمینی 51 محله امام خمینی، مشهد

ایستگاه اتوبوس
4.0
2 رای

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس امام خمینی 51

ایستگاه اتوبوس امام خمینی 51 (ایستگاه اتوبوس) در محله امام خمینی مشهد و بلوار امام خمینی واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و پنج ایستگاه اتوبوس در محله امام خمینی مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان ثامن الائمه و همچنین اداره کل پست خراسان رضوی (پست مرکزی)، دایان شاپ، موبایل ماه تل، مجموعه غذاهای سنتی درستکار و اداره کل مخابرات خراسان رضوی قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو امام خمینی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس امام خمینی 51 مشهد

ایستگاه اتوبوس امام خمینی 51 مشهد در شهر مشهد، محله امام خمینی و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بلوار امام خمینی، بین امام خمینی 51 و 53 واقع شده است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس امام خمینی 51 مشهد عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از مشهد دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو امام خمینی است. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس هما قرار گرفته است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس امام خمینی 51 مشهد، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده امام خمینی 51 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بیمارستان بنت الهدی
  بلوار ملک الشعرا بهار، بین رزم و ملک الشعرا بهار 52
 • ایستگاه اتوبوس امام خمینی 75
  بلوار امام خمینی، بین امام خمینی 75 و 77
 • ایستگاه اتوبوس آخوند خراسانی 28
  مصباح یزدی، آخوند خراسانی، بین آخوند خراسانی 32 و 34
 • ایستگاه اتوبوس آخوند خراسانی 29
  امام خمینی 36 - مصباح یزدی، آخوند خراسانی، بین آخوند خراسانی 27 و امام خمینی 38
 • ایستگاه اتوبوس ملک الشعراء بهار 14
  بلوار ملک الشعرا بهار، بین ملک الشعرا بهار 14 و 16
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 15 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس امام خمینی 51 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 15 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس امام خمینی 51 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس امام خمینی 51 ندارد.
  neshan logo