info
عکس مسجد موسی بن جعفر
category

مسجد موسی بن جعفر محله انبار نفت، تهران

درباره‌ی مسجد موسی بن جعفر

مسجد موسی بن جعفر (مسجد) در محله انبار نفت تهران و خیابان شیخ محمدی واقع شده است. این مکان یکی از نه مسجد در محله انبار نفت تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان بهارلو، موزه شهید قدمی و پاساژ تهران و همچنین فروشگاه آمال، بازرگانی فرزان پخش مفید، امام موسی بن جعفر (ع)، داروخانه شهپر و حسینیه مکتب زینب (س) قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو جوادیه، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر مسجدهای که در محدوده مسجد موسی بن جعفر واقع شده‌اند:

 • مسجد حضرت ابوالفضل
  بزرگراه یارجانی، عظیمی
 • مسجد سیدالشهدا
  نوری، اکبری، بین منیری و فیروزی
 • مسجد امام سجاد
  بزرگراه یارجانی، آتش افروز
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مسجد موسی بن جعفر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مسجد موسی بن جعفر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مسجد موسی بن جعفر ندارد.
  neshan logo