info
عکس ایستگاه اتوبوس خورشيد
category

ایستگاه اتوبوس خورشيد اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس خورشيد

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

ایستگاه اتوبوس خورشيد (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان نظر میانی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان سعدی، میدان جلفا، موزه ارمنیان جلفای اصفهان و مجتمع تجاری بلوار و همچنین فست فود آرابو، کافه رستوران سیمون، بریانی حاج محمود شفاعت، هتل آرمنیا و کافه آنی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس خورشيد اصفهان

آدرس ایستگاه اتوبوس خورشيد اصفهان، شهر اصفهان، محله باغ زرشک است. آدرس این ایستگاه اتوبوس نظر میانی، بین رفیع و خورشید است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس خورشيد اصفهان عبور می‌کنند، به نقاط مختلف اصفهان بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی جلفا واقع شده است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس خورشيد اصفهان، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار شنبه 18 آذر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس خورشيد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: شنبه 18 آذر ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس خورشيد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس خورشيد ندارد.
location استان اصفهان، اصفهان، نظر میانی، بین رفیع و خورشید
ثبت نظر و تصویر
neshan logo