عکس سرای محله جمالزاده
مشاهده در نقشه نشان
category

سرای محله جمالزاده (محله کشاورز غربی، تهران)

مکان عمومی
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بلوار کشاورز، جمالزاده، نیلوفر

موقعیت سرای محله جمالزاده یکی از مکان‌های خوب منطقه در محله کشاورز غربی تهران را به همراه آدرس تلفن و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.

سرای محله جمالزاده در محله کشاورز غربی تهران و خیابان نیلوفر واقع شده است. این مکان یکی از چهار مکان عمومی در محله کشاورز غربی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند کلینیک تخصصی و فوق تخصصی مرکز طبی کودکان، خانه موزه دکتر شریعتی و خرید طلایی و همچنین کلینیک ویژه فوق تخصصی اساتید دانشگاه علوم پزشکی، فست فود ترنج، دکتر یوسفی، مرکز جامع توانبخشی کاردرمانی گفتاردرمانی ایران و نمایندگی لنوو قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مکان یکی از مکان‌های خوب این منطقه می‌باشد.




راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بلوار کشاورز، جمالزاده، نیلوفر

تلفن تماس: 02166900023

وب‌سایت رسمی: jamalzade.mytehran.ir


آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط rezaa46 (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سرای محله جمالزاده اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401

نظرات کاربران در مورد سرای محله جمالزاده

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  فرمنش
  شنبه 01 خرداد ماه 1400

  سرای محله جمالزاده بسیارخوبه و ساعات کاریش از8 صبح تا4بعدازظهره و عملکردشون خوبه

 • avatar
  ghanbari9767
  سه شنبه 14 اردیبهشت ماه 1400

  محله بسیار خوب و سرای اون بسیار عالی با عملکردی خوب هستش

کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد سرای محله جمالزاده در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سرای محله جمالزاده ندارد.
neshan logo