عکس ایستگاه اتوبوس دکتر قریب
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس دکتر قریب (محله کشاورز غربی، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بلوار کشاورز، دکتر قریب

موقعیت ایستگاه اتوبوس دکتر قریب در محله کشاورز غربی تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس دکتر قریب (ایستگاه اتوبوس) در محله کشاورز غربی تهران و خیابان دکتر قریب واقع شده است. این ایستگاه یکی از ده ایستگاه اتوبوس در محله کشاورز غربی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان امام خمینی (ره)، خانه موزه دکتر شریعتی و خرید طلایی و همچنین کلینیک ویژه فوق تخصصی اساتید دانشگاه علوم پزشکی، کلینیک تخصصی و فوق تخصصی مرکز طبی کودکان، کنسول کلینیک، مرکز جامع توانبخشی کاردرمانی گفتاردرمانی ایران و نمایندگی لنوو قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس دکتر قریب

آدرس ایستگاه اتوبوس دکتر قریب، شهر تهران، محله کشاورز غربی خیابان دکتر قریب است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار کشاورز، دکتر قریب است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس دکتر قریب عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو توحید قرار دارد. همچنین تهران تاکسی را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس دکتر قریب مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بلوار کشاورز، دکتر قریب


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده دکتر قریب واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس فاطمی
  کارگر شمالی، تقاطع هیئت
 • ایستگاه اتوبوس شهروروستا
  کارگر شمالی، بین خسرو و دیدگاه
 • ایستگاه اتوبوس همیار شهرداری
  بزرگراه شهید چمران
 • ایستگاه اتوبوس میدان انقلاب
  کارگر جنوبی، بین مجد و براون
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس دکتر قریب اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس دکتر قریب در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس دکتر قریب ندارد.
  neshan logo