info
عکس ایستگاه اتوبوس لشکر
category

ایستگاه اتوبوس لشکر محله حر، تهران

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس لشکر

ایستگاه اتوبوس لشکر (ایستگاه اتوبوس) در محله حر تهران و خیابان کارگر جنوبی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هجده ایستگاه اتوبوس در محله حر تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی بوسکوماتو صبا مال، بیمارستان تخصصی اعصاب و روان روزبه، موزه تاریخ روانپزشکی روزبه و مرکز خرید صبا و همچنین شهر فرش شعبه میدان حر، پردیس سینمایی صبا مال، قنادی ناتلی، مرکز خدمات ماکیتا و فروشگاه محک و آینهل قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس لشکر تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس لشکر تهران، شهر تهران، محله حر است. این ایستگاه اتوبوس در کارگر جنوبی، بین صفاریان و کمالی قرار دارد. ایستگاه اتوبوس لشکر تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو دانشگاه امام علی (ع) قرار گرفته است. همچنین شما می‌توانید آژانس مخصوص را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده لشکر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس امام خمینی
  ولیعصر، بین تهرانیان و امام خمینی
 • ایستگاه اتوبوس پل امیر بهادر
  قزوین، بین صارمی و ولیعصر
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه قزوین
  کارگر جنوبی، بین دوم و کمرپایه
 • ایستگاه اتوبوس میدان قزوین
  کارگر جنوبی، بین دوم و کمرپایه
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس لشکر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس لشکر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس لشکر ندارد.
  neshan logo