info
عکس ایستگاه اتوبوس مبعث
category

ایستگاه اتوبوس مبعث (محله جنت آباد شمالی، تهران)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مبعث

ایستگاه اتوبوس مبعث (ایستگاه اتوبوس) در محله جنت آباد شمالی تهران و بزرگراه آبشناسان واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و هفت ایستگاه اتوبوس در محله جنت آباد شمالی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار بزرگ جنت و همچنین کلینیک دندانپزشکی تاج (شبانه روزی)، برج آتی، تهران کتونی، املاک رویال و مهدکودک کیمیا قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مبعث تهران

ایستگاه اتوبوس مبعث تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله جنت‌ آباد شمالی پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه آبشناسان واقع شده است. ایستگاه اتوبوس مبعث تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی واقع شده است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس مبعث تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مبعث واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس گلستان
  بزرگراه شهید همت، کبیری طامه، بین بیست متری گلستان و مخبری
 • ایستگاه اتوبوس بهارستان بیست و پنج
  سیمون بولیوار، جنت آباد شمالی، بین بیست و پنجم و آزادگان
 • ایستگاه اتوبوس ایرانشهر
  سیمون بولیوار، انصارالمهدی، بین بوستان و ایرانشهر
 • ایستگاه اتوبوس خانلو
  بزرگراه شهید همت، جنت آباد مرکزی، بعد از بعثت
 • ایستگاه اتوبوس پارسیان
  بزرگراه شهید همت، جنت آباد مرکزی، بین دانش و بیست و یک متری گلستان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مبعث اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مبعث در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مبعث ندارد.
  neshan logo