info
عکس ایستگاه اتوبوس تربیت(مشترک)
category

ایستگاه اتوبوس تربیت(مشترک) محله تربیت، تبریز

ایستگاه اتوبوس
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس تربیت(مشترک)

ایستگاه اتوبوس تربیت(مشترک) (ایستگاه اتوبوس) در محله تربیت تبریز و خیابان امام خمینی واقع شده است. این ایستگاه یکی از دو ایستگاه اتوبوس در محله تربیت تبریز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان بهبود، کاخ موزه عمارت شهرداری (برج ساعت)، خانه استاد شهریار و مجتمع کامپیوتر سهند و همچنین میدان ساعت، حمام نوبر، خانه نیکدل، بازار بزرگ تربیت و Alamir Commerce - بازرگانی علامیر قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو میدان ساعت، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس تربیت(مشترک) تبریز

ایستگاه اتوبوس تربیت(مشترک) تبریز در شهر تبریز، محله تربیت و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در امام خمینی، بین مقصودیه و بؤیوک تربیت قرار گرفته است. برای دسترسی به نقاط مختلف تبریز، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس تربیت(مشترک) تبریز عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو میدان ساعت قرار دارد. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس مدرس قرار دارد.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس تربیت(مشترک) تبریز، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده تربیت(مشترک) واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مدرسه فردوسی 3
  امام خمینی، بعد از بلوار 22 بهمن (راه آهن)
 • ایستگاه اتوبوس دبیرستان فردوسی تندرو
  امام خمینی، بعد از بلوار 22 بهمن (راه آهن)
 • ایستگاه اتوبوس پایانه شهید مطهری 112
  شهید مطهری، بین جودی و ایپکچی لر
 • ایستگاه اتوبوس پل قاری (ضلع شمالی)
  بلوار چایکنار(علامه طباطبایی)
 • ایستگاه اتوبوس چهار راه منصور (مشترک)
  امام خمینی، بین منجم دان و سیدزاده
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار شنبه 01 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس تربیت(مشترک) اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: شنبه 01 اردیبهشت ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس تربیت(مشترک) در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس تربیت(مشترک) ندارد.
  neshan logo