عکس ایستگاه اتوبوس بیهقی
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس بیهقی (محله آرژانتین - ساعی، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه مدرس، بیهقی، بین چهاردهم و دوازدهم

موقعیت ایستگاه اتوبوس بیهقی در محله آرژانتین - ساعی تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس بیهقی (ایستگاه اتوبوس) در محله آرژانتین - ساعی تهران و خیابان بیهقی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هجده ایستگاه اتوبوس در محله آرژانتین - ساعی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی وی آر پارک، بیمارستان پاستور نو، خانه موزه دکتر سندوزی و مرکز خرید آفریقا و همچنین مجموعه حس خوب زندگی، کافه رستوران بونژور، جایگاه سی ان جی بیهقی (ویژه تاکسی)، اتاق بازرگانی و صنایع ایران و آلمان و گروه قطعات خودرو عظام قرار گرفته است.
راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه مدرس، بیهقی، بین چهاردهم و دوازدهم


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بیهقی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مطهری
  میرزای شیرازی، بین عرفان و آزادگان
 • ایستگاه اتوبوس تهران کلینیک
  مطهری، قائم مقام فراهانی، بین خبرنگار و صابری فومنی
 • ایستگاه اتوبوس مصلای امام خمینی رضوان الله تعالی علیه
  بهشتی، بین مفتح و میرعماد
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بیهقی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بیهقی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بیهقی ندارد.
  neshan logo