info
عکس ایستگاه اتوبوس بیهقی
category

ایستگاه اتوبوس بیهقی محله آرژانتین - ساعی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بیهقی

ایستگاه اتوبوس بیهقی (ایستگاه اتوبوس) در محله آرژانتین - ساعی تهران و خیابان بیهقی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هجده ایستگاه اتوبوس در محله آرژانتین - ساعی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی وی آر پارک، بیمارستان پاستور نو، خانه موزه دکتر سندوزی و مرکز خرید آفریقا و همچنین مجموعه حس خوب زندگی، کافه رستوران بونژور، جایگاه سی ان جی بیهقی (ویژه تاکسی)، اتاق بازرگانی و صنایع ایران و آلمان و ایران پرچم قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بیهقی تهران

ایستگاه اتوبوس بیهقی تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله آرژانتین - ساعی قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بزرگراه مدرس، بیهقی، بین چهاردهم و رمضانی بروید. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس بیهقی تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو شهید بهشتی قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس امراسیر قرار گرفته است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بیهقی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مطهری
  میرزای شیرازی، بین عرفان و آزادگان
 • ایستگاه اتوبوس تهران کلینیک
  مطهری، قائم مقام فراهانی، بین خبرنگار و صابری فومنی
 • ایستگاه اتوبوس مصلای امام خمینی رضوان الله تعالی علیه
  بهشتی، بین مفتح و میرعماد
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بیهقی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بیهقی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بیهقی ندارد.
  neshan logo