info
عکس تعمیرگاه موتور سیکلت
category

تعمیرگاه موتور سیکلت محله جوادیه (زمانی)، تهران

تعمیرگاه و مرکز خدمات خودرویی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی تعمیرگاه موتور سیکلت

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

تعمیرگاه موتور سیکلت (تعمیرگاه و مرکز خدمات خودرویی) در محله جوادیه (زمانی) تهران و خیابان دارابی واقع شده است. این مکان یکی از سی تعمیرگاه و خدمات خودرو در محله جوادیه (زمانی) تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ اطلس و همچنین سفره خانه جلفا، پیرایش فرشید، فروشگاه هفت، عکاسی اسلامی و نانوایی سنگک قرار گرفته است.
آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط تهرانگرد (شهریار سطح ۸ نشان) در تاریخ جمعه 04 خرداد ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی تعمیرگاه موتور سیکلت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: جمعه 04 خرداد ماه 1403
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد تعمیرگاه موتور سیکلت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه تعمیرگاه موتور سیکلت ندارد.
location استان تهران، تهران، بزرگراه شهید تندگویان، دارابی، بین چهار متری نیام و امام یاری
ثبت نظر و تصویر
neshan logo