عکس میدان بهداری مشاهده در نقشه نشان
category

میدان بهداری (محله انبار نفت، تهران)

میدان
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بهداری

موقعیت میدان بهداری در محله انبار نفت تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.


میدان بهداری (میدان) در محله انبار نفت تهران و خیابان بهداری واقع شده است. این مکان یکی از دو میدان در محله انبار نفت تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان بهارلو و مجتمع تجاری آفرینش و همچنین انبار توشه راه آهن تهران، پایگاه بیمارستان بهارلو، پارکینگ مکانیزه خیابان بهداری، هتل صبا و درب اورژانس بیمارستان بهارلو قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو راه آهن، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بهداری


سایر میدان‌های که در محدوده میدان بهداری واقع شده‌اند:

 • میدان راه آهن
  (4.2)
  شوش، میدان راه آهن
 • میدان رازی (گمرک)
  (4.8)
  میدان رازی
 • میدان رباط کریم
  (4.3)
  دشت آزادگان، ایروانی رباط کریم، رباط کریم
 • میدان بهداری
  بهداری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 18 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی میدان بهداری تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 18 آبان ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد میدان بهداری تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه میدان بهداری تهران ندارد.
  neshan logo