info
عکس ایستگاه اتوبوس شهید صارمی 7
category

ایستگاه اتوبوس شهید صارمی 7 محله دانشگاه، مشهد

ایستگاه اتوبوس
5.0
1 رای

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهید صارمی 7

ایستگاه اتوبوس شهید صارمی 7 (ایستگاه اتوبوس) در محله دانشگاه مشهد و بلوار شهید صارمی واقع شده است. این ایستگاه یکی از دوازده ایستگاه اتوبوس در محله دانشگاه مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی درمانگاه شبانه‌روزی پیروزی، آموزشگاه رانندگی محمد زاده، بینایی سنجی و عینک نگاه نو، هایپر مارکت ایریس و میدان حر قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهید صارمی 7 مشهد

آدرس ایستگاه اتوبوس شهید صارمی 7 مشهد، شهر مشهد، محله دانشگاه است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار شهید صارمی، بین صارمی 5 و صارمی 9 واقع شده است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس شهید صارمی 7 مشهد عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف مشهد بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس برسام واقع شده است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهید صارمی 7 مشهد و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهید صارمی 7 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس کوثر جنوبی 15
  بلوار پیروزی، کوثر جنوبی، بین کوثر 15 و کوثرجنوبی 18
 • ایستگاه اتوبوس کوثر جنوبی 16
  بلوار پیروزی، کوثر جنوبی، بین میدان شهید محمد اسدی و کوثر 15
 • ایستگاه اتوبوس میدان یادگاران
  بلوار شهید فکوری، بین رز 1/6 و میدان یادگاران
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهید صارمی 7 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهید صارمی 7 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهید صارمی 7 ندارد.
  neshan logo