عکس ایستگاه اتوبوس پیروزی 7
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس پیروزی 7 (محله رضاشهر، مشهد)

ایستگاه اتوبوس
5.0
1 رای
استان خراسان رضوی مشهد استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار پیروزی، بین دعبل خزاعی و پیروزی 7

موقعیت ایستگاه اتوبوس پیروزی 7 در محله رضاشهر مشهد را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس پیروزی 7 (ایستگاه اتوبوس) در محله رضاشهر مشهد و بلوار پیروزی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و هفت ایستگاه اتوبوس در محله رضاشهر مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی آموزشگاه رانندگی رانیران، حسینیه آل یاسین، اداره پست رضاشهر، عینک نور و مارکت شبانه روزی شب خیز قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پیروزی 7

در شهر مشهد، محله رضاشهر بلوار پیروزی، ایستگاه اتوبوس پیروزی 7 قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بلوار پیروزی، بین دعبل خزاعی و پیروزی 7 قرار گرفته است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس پیروزی 7 عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف مشهد بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

ایستگاه مترو شهید کاوه نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس آتی سیر قرار گرفته است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس پیروزی 7 و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار پیروزی، بین دعبل خزاعی و پیروزی 7


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پیروزی 7 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس نوفل لوشاتو 14
  بلوار خاقانی، بزرگراه کلانتری، کلانتری11، نوفل لوشاتو، بین نوفل12 و 14
 • ایستگاه اتوبوس نوفل لوشاتو 10
  بلوار شهید کاوه، منتظری 2، نوفل لوشاتو، بین نوفل 8 و 10
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پیروزی 7 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پیروزی 7 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پیروزی 7 ندارد.
  neshan logo