info
عکس پایانه‌ مسافربری‌ امام‌ رضا
category

پایانه‌ مسافربری‌ امام‌ رضا محله ترمینال مسافربری امام رضا، مشهد

پایانه مسافربری و ایستگاه سوار

درباره‌ی پایانه‌ مسافربری‌ امام‌ رضا

پایانه‌ مسافربری‌ امام‌ رضا (پایانه مسافربری و ایستگاه سوار) در محله ترمینال مسافربری امام رضا مشهد و بزرگراه شهید قاسم سلیمانی واقع شده است. این پایانه یکی از دو پایانه مسافربری و ایستگاه سوار در محله ترمینال مسافربری امام رضا مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی سرزمین بازی ها و همچنین پایانه مسافربری امام رضا (ع)، پارکینگ شماره یک ترمینال، بازی فرار از زندان مشهد، پایانه مسافربری مشهد و خدمات باربری کالا محمدی قرار گرفته است.نظرات کاربران در مورد پایانه‌ مسافربری‌ امام‌ رضا

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  کاربر نشان
  پنجشنبه 06 مهر ماه 1402

  قیمت رو بلا می‌گه

  1

سایر پایانه‌های که در محدوده پایانه‌ مسافربری‌ امام‌ رضا واقع شده‌اند:

 • ترمینال مسافربری سواری برون شهری
  (4.6)
  بزرگراه شهید سلیمانی
 • پارک سوار حافظ
  (5.0)
  بزرگراه شهید سلیمانی
 • پایانه انقلاب
  (4.2)
  بزرگراه شهید قاسم سلیمانی، میدان انقلاب اسلامی
 • پایانه مسافربری امام رضا (ع)
  (3.9)
  بزرگراه شهید قاسم سلیمانی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۱ نشان) در تاریخ دوشنبه 09 بهمن ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پایانه‌ مسافربری‌ امام‌ رضا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 09 بهمن ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پایانه‌ مسافربری‌ امام‌ رضا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پایانه‌ مسافربری‌ امام‌ رضا ندارد.
  neshan logo