info
عکس ایستگاه اتوبوس پایانه سرافرازان
category

ایستگاه اتوبوس پایانه سرافرازان محله سرافرازان، مشهد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پایانه سرافرازان

ایستگاه اتوبوس پایانه سرافرازان (ایستگاه اتوبوس) در محله سرافرازان مشهد و بلوار سرافرازان واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل و شش ایستگاه اتوبوس در محله سرافرازان مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند مجتمع درمانی تخصصی شهید نجفی و آبشار اول کوه پارک و همچنین فرماندهی پلیس راهنمایی و رانندگی خراسان رضوی، پلیس فتا استان خراسان رضوی، پایانه اتوبوس سرافرازان، کارگزاری املاک و مستغلات بهنود و پوشاک قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پایانه سرافرازان مشهد

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر مشهد، ایستگاه اتوبوس پایانه سرافرازان مشهد است که در محله سرافرازان قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار سرافرازان، نزدیک به تقاطع سرافرازان 49 واقع شده است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس پایانه سرافرازان مشهد عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از مشهد دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس درون شهری پدرام قرار گرفته است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس پایانه سرافرازان مشهد و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پایانه سرافرازان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس تقاطع سرافرازان
  بلوار نماز، بین نماز 14 و بلوار سرافرازان
 • ایستگاه اتوبوس نخل 21/3
  بزرگراه کمربند سبز، بلوار دلاوران
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پایانه سرافرازان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پایانه سرافرازان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پایانه سرافرازان ندارد.
  neshan logo