info
عکس ایستگاه اتوبوس خرم
category

ایستگاه اتوبوس خرم محله حکیمیه، تهران

ایستگاه اتوبوس
4.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس خرم

ایستگاه اتوبوس خرم (ایستگاه اتوبوس) در محله حکیمیه تهران و خیابان شهید کلثومی (خرم) واقع شده است. این ایستگاه یکی از شصت و چهار ایستگاه اتوبوس در محله حکیمیه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید مروارید و همچنین فلافل فرنگی، فروشگاه افق کوروش، موبایل فجر دفتر امورمشترکین فجر، مسکن آشیانه و هایپر مارکت طاها قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس خرم تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس خرم تهران، شهر تهران، محله حکیمیه است. این ایستگاه اتوبوس در فجر، گلریز 2/1، شهید کلثومی (خرم) قرار دارد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس خرم تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

تاکسی سلمان ساسانی هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس خرم تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده خرم واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس دانش
  بزرگراه شهید بابایی، دانش، بهشت، بین شکوفه و بهار یکم
 • ایستگاه اتوبوس افق
  بزرگراه شهید زین الدین، افق
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار شنبه 08 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس خرم اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: شنبه 08 اردیبهشت ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس خرم در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس خرم ندارد.
  neshan logo