info
عکس ایستگاه اتوبوس شهرداری منطقه تاریخی فرهنگی
category

ایستگاه اتوبوس شهرداری منطقه تاریخی فرهنگی محله مصدق، شیراز

ایستگاه اتوبوس
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهرداری منطقه تاریخی فرهنگی

ایستگاه اتوبوس شهرداری منطقه تاریخی فرهنگی (ایستگاه اتوبوس) در محله مصدق شیراز و خیابان آستانه واقع شده است. این ایستگاه یکی از شش ایستگاه اتوبوس در محله مصدق شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان زینبیه شیراز، کوچه قهر و آشتی و بازارچه حاجی اصغر و همچنین شیرینی سرای قائم، فروشگاه مرکزی پارس اپال، دروازه قصابخانه ، سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شیراز و کارواش غدیر قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهرداری منطقه تاریخی فرهنگی شیراز

ایستگاه اتوبوس شهرداری منطقه تاریخی فرهنگی شیراز را می‌توانید در شهر شیراز، محله مصدق پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در بلوار زینبیه، آستانه قرار دارد. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس شهرداری منطقه تاریخی فرهنگی شیراز عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف شیراز بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو ولیعصر ورودی شرقی قرار دارد.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس شهرداری منطقه تاریخی فرهنگی شیراز مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهرداری منطقه تاریخی فرهنگی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس نصیرالملک
  بلوار زینبیه، لطفعلی خان زند، بین لطفعلی خان 37 و 39
 • ایستگاه اتوبوس آموزش و پرورش ناحیه 4
  بلوار کریمخان زند، بین بلوار مدرس و تختی 2 ب
 • ایستگاه اتوبوس ولیعصر(عج)
  بلوار مدرس
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهرداری منطقه تاریخی فرهنگی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهرداری منطقه تاریخی فرهنگی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهرداری منطقه تاریخی فرهنگی ندارد.
  neshan logo