info
عکس مسجد نواب صفوی
category

مسجد نواب صفوی محله ونک، تهران

درباره‌ی مسجد نواب صفوی

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

مسجد نواب صفوی (مسجد) در محله ونک تهران و بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی واقع شده است. این مکان یکی از نه مسجد در محله ونک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان خاتم الانبیا و همچنین پارکینگ خصوصی نیایش، دانشکده پرستاری و مامایی دانشگاه شهید بهشتی، خوابگاه دخترانه فاطمه الزهرا، ساختمان یاس (پت سی تی بیمارستان خاتم) و کتابخانه دانشکده پرستاری و مامایی قرار گرفته است.
آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار شنبه 27 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مسجد نواب صفوی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: شنبه 27 آبان ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد مسجد نواب صفوی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مسجد نواب صفوی ندارد.
location استان تهران، تهران، بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی
ثبت نظر و تصویر
neshan logo