info
عکس ایستگاه اتوبوس سرافرازان 18
category

ایستگاه اتوبوس سرافرازان 18 محله سرافرازان، مشهد

ایستگاه اتوبوس
3.0
2 رای

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس سرافرازان 18

ایستگاه اتوبوس سرافرازان 18 (ایستگاه اتوبوس) در محله سرافرازان مشهد و بلوار سرافرازان واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل و شش ایستگاه اتوبوس در محله سرافرازان مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پارک موزه علوم زمین مشهد و همچنین نمایندگی ایران رادیاتور و لورچ ( آرا تهویه)، بازار میوه و تره بار سرافرازان، مسجد امام حسین (ع)، فروشگاه شهرما و دبستان پسرانه مهارت قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس سرافرازان 18 مشهد

ایستگاه اتوبوس سرافرازان 18 مشهد را می‌توانید در شهر مشهد، محله سرافرازان پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در بلوار سرافرازان، بین سرافرازان 18 و 20 قرار گرفته است. ایستگاه اتوبوس سرافرازان 18 مشهد محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف مشهد می‌برند. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

همچنین تاکسی سرویس دانیال را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده سرافرازان 18 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس سرافرازان 19
  بلوار سرافرازان، بین سرافرازان 17 و 19
 • ایستگاه اتوبوس شهید فکوری 35
  بلوار شهید فکوری، بین فکوری35 و 37
 • ایستگاه اتوبوس نماز 5
  بلوار نماز، بین نماز3 و نماز 5
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس سرافرازان 18 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس سرافرازان 18 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس سرافرازان 18 ندارد.
  neshan logo