info
عکس ایستگاه اتوبوس مترو شوش
category

ایستگاه اتوبوس مترو شوش (محله شهید هرندی، تهران)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مترو شوش

موقعیت ایستگاه اتوبوس مترو شوش در محله شهید هرندی تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس مترو شوش (ایستگاه اتوبوس) در محله شهید هرندی تهران و خیابان شوش واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و دو ایستگاه اتوبوس در محله شهید هرندی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ کریستال و همچنین پمپ بنزین جهانشاهی 118، باربری مهر ایران، پخش دخانیات جم، ورودی مترو ایستگاه شوش و چلوکباب و جوجه کباب فرد مهتاب قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو شوش، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مترو شوش

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس مترو شوش است که در محله شهید هرندی خیابان شوش قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس شوش، بین خیام و مرسلی می‌باشد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس مترو شوش عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

ایستگاه مترو میدان محمدیه در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. تاکسی تلفنی خلج هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.
سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مترو شوش واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس چیت سازی
  بلوار شهید رجایی، نرسیده به بزرگراه بعثت
 • ایستگاه اتوبوس تهرانچی
  وحدت اسلامی، بین خالقی و طیبی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 09 خرداد ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مترو شوش اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 09 خرداد ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مترو شوش در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مترو شوش ندارد.
  neshan logo