info
عکس ایستگاه اتوبوس پایانه مترو قدس
category

ایستگاه اتوبوس پایانه مترو قدس اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پایانه مترو قدس

ایستگاه اتوبوس پایانه مترو قدس (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان سلمان فارسی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی ایستگاه مترو قدس، پایانه اتوبوسرانی عاشق آباد، ایستگاه اتوبوس پایانه مترو قدس، تعمیر بردهای الکترونیک یاس و نان تافتون قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو قدس، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پایانه مترو قدس اصفهان

آدرس ایستگاه اتوبوس پایانه مترو قدس اصفهان، شهر اصفهان، محله شهرک قدس است. آدرس این ایستگاه اتوبوس سلمان فارسی است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس پایانه مترو قدس اصفهان عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از اصفهان دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو قدس قرار گرفته است. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس انصار واقع شده است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس پایانه مترو قدس اصفهان مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پایانه مترو قدس واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مسجد موسی ابن جعفر
  بهارستان غربی، ملت (86)
 • ایستگاه اتوبوس محله مارچين
  امام خمینی، بین شهدای بابوکان و میلاد
 • ایستگاه اتوبوس محله مارچین
  امام خمینی، بین شهدای بابوکان و میلاد
 • ایستگاه اتوبوس سلمان فارسي
  شهدای عاشق آباد، بین میرآبادی و هنرمندنیا
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار پنجشنبه 20 مهر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پایانه مترو قدس اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 20 مهر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پایانه مترو قدس در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پایانه مترو قدس ندارد.
  neshan logo