info
عکس ایستگاه اتوبوس اسدی
category

ایستگاه اتوبوس اسدی محله صادقیه، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس اسدی

ایستگاه اتوبوس اسدی (ایستگاه اتوبوس) در محله صادقیه تهران و خیابان ستارخان واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفده ایستگاه اتوبوس در محله صادقیه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید پردیس و همچنین پاساژ مروارید، مجتمع ورزشی پرنیان، پایتخت سرویس تعمیرات لوازم خانگی، پوشاک غرب و فست فود زیتون قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس اسدی تهران

ایستگاه اتوبوس اسدی تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله صادقیه قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس ستارخان، بین هشتم و حمید اسدی است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس اسدی تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو طرشت قرار گرفته است. تاکسی سرویس گلها هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس اسدی تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده اسدی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس تیموری
  بزرگراه شیخ فضل الله نوری
 • ایستگاه اتوبوس متروصادقیه
  بزرگراه جناح
 • ایستگاه اتوبوس طرشت
  بزرگراه شیخ فضل الله نوری
 • ایستگاه اتوبوس سازمان آب
  بزرگراه اشرفی اصفهانی
 • ایستگاه اتوبوس مترو صادقیه
  بزرگراه جناح، بین گوهری مهر و سازمان آب
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس اسدی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس اسدی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس اسدی ندارد.
  neshan logo