info
عکس ایستگاه اتوبوس بیت الحسین
category

ایستگاه اتوبوس بیت الحسین اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بیت الحسین

ایستگاه اتوبوس بیت الحسین (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان نشاط واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازارچه حاج آقا شجاع و همچنین کباب بریانی عشایر شعبه 4، مجموعه ورزشی کوثر، کترینگ پلودودی KPD، فست فود بین المللی هورشید و هتل آوات قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بیت الحسین اصفهان

در شهر اصفهان، محله قلعه طبره ، ایستگاه اتوبوس بیت الحسین اصفهان قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس نشاط، بین حمام گلی و شهید رضا بحرینی می‌باشد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس بیت الحسین اصفهان عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف اصفهان دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

همچنین تاکسی تلفنی سیمورغ را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس بیت الحسین اصفهان و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بیت الحسین واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس سپه
  حکیم، بین کازرونی و استانداری
 • ایستگاه اتوبوس خیابان عافیت
  چهارباغ خواجو، بین مسجد صدر و نظام
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار پنجشنبه 20 مهر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بیت الحسین اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 20 مهر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بیت الحسین در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بیت الحسین ندارد.
  neshan logo