info
عکس ایستگاه اتوبوس مترو تختی
category

ایستگاه اتوبوس مترو تختی اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مترو تختی

ایستگاه اتوبوس مترو تختی (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان چهارباغ پایین واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند سرزمین شادی‌ها، خانه تاریخی دهدشتی، موزه نساجی شیخ الاسلام و مرکز خرید مهر و همچنین مهمانخانه امیرکبیر، ورزشگاه تختی، عمارت کیوان اقامتگاه بومگردی چهار نقش، هتل ۳ ستاره صوفی و گروه ورزشی رویال قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو تختی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مترو تختی اصفهان

ایستگاه اتوبوس مترو تختی اصفهان در شهر اصفهان، محله درب کوشک و قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس چهارباغ پایین، بین ورزشگاه تختی و درب کوشک 8 می‌باشد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس مترو تختی اصفهان عبور می‌کنند، به نقاط مختلف اصفهان بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

ایستگاه مترو تختی در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس تاکسی تلفنی ممتاز قرار دارد.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس مترو تختی اصفهان، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مترو تختی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس آیت الله زاهد
  مسجد سید، بین حجرالاسودی و آیت الله زاهد
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مترو تختی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مترو تختی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مترو تختی ندارد.
  neshan logo